Wczoraj wróciłam z Warszawy. Więc dzisiaj trzeba iść do szkoły :(
W Warszawie było super i pogoda piękna. Spróbuję w szkole myśleć o tym czasie by czas mógł szybciej popłynąć. Wy też pomyślcie o czymś miłym, co wam sprawia przyjemność :))
poniedziałek, 25 maja 2015
Powrót
piątek, 22 maja 2015
środa, 20 maja 2015
Juhuhu
Dzisiaj I część finału Project Runway. Jak myślicie kto wygra? Ja dziś oglądam o 21.30 w Tvn.
niedziela, 17 maja 2015
sobota, 16 maja 2015
Nasze myśli
Każdy z nas zna swoje myśli. Dobrze, że inni ich nie znają. Lecz w niektórych przypadkach, pewne osoby mogłyby znać je, aby nie mówić o nich na głos, gdyż może się to źle dla nas skończyć.
Jednak lepiej żeby nikt nie znał naszych myśli, niż żeby znał je cały świat. ;)
piątek, 15 maja 2015
Weekend
Dzisiaj piątek :)
Czekasz na niego jak na wielkki prezent. Najpierw musisz odbyć codzienną karę. Nieważne czy wrócisz późno, czy też wcześniej, nic i tak nie zrobisz w ten dzień. Taka jest prawda, bo niby po co , jutro zrobisz. I tak mija ten dzień. Bardzo luźno.
Sobota :|)
Ten dzień większości podoba się bardziej niż piątek. Według mnie ten dzień jest odrabianiem przymusowej pracy domowej i nauki oraz porządków domowych. Myślisz, że dzień będzie odpoczynkiem, lecz jednak tak nie jest.
Niedziela :/
Dzień w którym powinieneś się wyspać, lecz jednak ktoś cię obudzi i jesteś nie żywy przez resztę dnia. Musisz dokończyć naukę, bo nie zrobiłeś jej w sobotę. Ten dzień często jest pochmurny wiec nie masz ochoty życia. Myślisz tylko o tym by pójść spać.
Wniosek:
Weekend jest wyczekiwany, jednak staje sie nudnymii, ponurymi dniami prawie wolnymi.
Czekasz na niego jak na wielkki prezent. Najpierw musisz odbyć codzienną karę. Nieważne czy wrócisz późno, czy też wcześniej, nic i tak nie zrobisz w ten dzień. Taka jest prawda, bo niby po co , jutro zrobisz. I tak mija ten dzień. Bardzo luźno.
Sobota :|)
Ten dzień większości podoba się bardziej niż piątek. Według mnie ten dzień jest odrabianiem przymusowej pracy domowej i nauki oraz porządków domowych. Myślisz, że dzień będzie odpoczynkiem, lecz jednak tak nie jest.
Niedziela :/
Dzień w którym powinieneś się wyspać, lecz jednak ktoś cię obudzi i jesteś nie żywy przez resztę dnia. Musisz dokończyć naukę, bo nie zrobiłeś jej w sobotę. Ten dzień często jest pochmurny wiec nie masz ochoty życia. Myślisz tylko o tym by pójść spać.
Wniosek:
Weekend jest wyczekiwany, jednak staje sie nudnymii, ponurymi dniami prawie wolnymi.
Subskrybuj:
Posty (Atom)