poniedziałek, 25 maja 2015

Powrót

Wczoraj wróciłam z Warszawy. Więc dzisiaj trzeba iść do szkoły :(
W Warszawie było super i pogoda piękna. Spróbuję w szkole myśleć o tym czasie by czas mógł szybciej popłynąć. Wy też pomyślcie o czymś miłym, co wam sprawia przyjemność :))

środa, 20 maja 2015

Juhuhu

Dzisiaj I część finału Project Runway. Jak myślicie kto wygra? Ja dziś oglądam o 21.30 w Tvn.

niedziela, 17 maja 2015

Jestem już tydzień na blogu, a wyświetlenia na nim są tylko moje. Nie wiem co zrobić. Nikt nie czyta tych postów to po co je pisze? Chyba po prostu, by wyrzucić z siebie moje myśli i podzielić się ze światem tym co lubię. Po piszę jeszcze trochę tych postów i zobaczę co dalej. :)

sobota, 16 maja 2015

Nasze myśli

Każdy z nas zna swoje myśli. Dobrze, że inni ich nie znają. Lecz w niektórych przypadkach, pewne osoby mogłyby znać je, aby nie mówić o nich na głos, gdyż może się to źle dla nas skończyć.
Jednak lepiej żeby nikt nie znał naszych myśli, niż żeby znał je cały świat. ;)

piątek, 15 maja 2015

Weekend

Dzisiaj piątek :)
Czekasz na niego jak na wielkki prezent. Najpierw musisz odbyć codzienną karę. Nieważne czy wrócisz późno,  czy też wcześniej,  nic i tak nie zrobisz w ten dzień. Taka jest prawda, bo niby po co , jutro zrobisz. I tak mija ten dzień. Bardzo luźno.
Sobota :|)
Ten dzień większości podoba się bardziej niż piątek. Według mnie ten dzień jest odrabianiem przymusowej pracy domowej i nauki oraz porządków domowych. Myślisz, że dzień będzie odpoczynkiem, lecz jednak tak nie jest.
Niedziela :/
Dzień w którym powinieneś się wyspać,  lecz jednak ktoś cię obudzi i jesteś nie żywy przez resztę dnia. Musisz dokończyć naukę,  bo nie zrobiłeś jej w sobotę. Ten dzień często jest pochmurny wiec nie masz ochoty życia. Myślisz tylko o tym by pójść spać.
Wniosek:
Weekend jest wyczekiwany, jednak staje sie nudnymii, ponurymi dniami prawie wolnymi.