niedziela, 31 maja 2015

Małe główki

Czasem sobie myślę, co takie mniejsze główki od mojej, sobie myślą. Mówią coś, a ty kompletnie nie wiesz co ten mniejszy człowieczek sobie mówi. Ten człowieczek żyje w swoim świecie i nie myśli o tym co jest teraz, co będzie kiedyś, co było kiedyś. Każdy tak chyba by chciał. Nie martwi Cię nic. Moje nie realne marzenia. :)

piątek, 29 maja 2015

Filmy

Oglądam dziś 2 filmy, komedie romantyczne, ,, Zbudowana złośnica",, Ona to on". Bardzo mi się podobają i są bardzo fajne. Polecam wszystkim do obejrzenia :)

poniedziałek, 25 maja 2015

Powrót

Wczoraj wróciłam z Warszawy. Więc dzisiaj trzeba iść do szkoły :(
W Warszawie było super i pogoda piękna. Spróbuję w szkole myśleć o tym czasie by czas mógł szybciej popłynąć. Wy też pomyślcie o czymś miłym, co wam sprawia przyjemność :))

środa, 20 maja 2015

Juhuhu

Dzisiaj I część finału Project Runway. Jak myślicie kto wygra? Ja dziś oglądam o 21.30 w Tvn.

niedziela, 17 maja 2015

Jestem już tydzień na blogu, a wyświetlenia na nim są tylko moje. Nie wiem co zrobić. Nikt nie czyta tych postów to po co je pisze? Chyba po prostu, by wyrzucić z siebie moje myśli i podzielić się ze światem tym co lubię. Po piszę jeszcze trochę tych postów i zobaczę co dalej. :)